Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Microsoft Oyunlari

Microsoft Oyunlari hakkında

Harika Microsoft oyunları koleksiyonumuza bir göz atın. Bu oyunlar, 80'lerde ve 90'larda masaüstü bilgisayarlar için ilk kez piyasaya çıktığında inanılmaz derecede popülerdi. Ders çalışmayı erteleyen öğrenciler, sıkılan ofis çalışanları ve biraz zamanı olan herkes, özellikle zor bir proje üzerinde çalışmaya ara verdiklerinde bu sıradan Microsoft oyunlarının keyfini çıkardılar!

Artık harcayabileceğiniz birkaç dakika veya birkaç saatiniz varsa ister ilk kez ister 10.000'inci kez bu oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Klondike, Pyramid ve Spider gibi solitaire oyunlarını deneyin. Her bir zorlu turda kartları ne kadar hızlı eşleştirebileceksiniz? Ayrıca klasik masa oyununun harika bir versiyonu olan Microsoft Mahjong var. Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunlar size kesinlikle güzel vakit geçirtecek!