Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Zombs.io

Zombs.io'da destansı bir hayatta kalma savaşına katıl! Ölümsüzlerle uğraşırken altın zulanı korumalı ve göz alıcı bir üs inşa etmelisin.

Bu destansı büyük çarpışma oyununda güneş hala parlarken odun ve taş gibi kaynakları topla. Hızlı çalışmak zorundasın. Karanlık çöktüğünde bu .io oyunundaki zombiler kurt gibi acıkmaya başlayacak ve her şeyi ısırmak isteyecekler!

Olabildiğince uzun süre bu kötü canavarlara karşı direnerek mümkün olan en güçlü üssü inşa etmeye odaklan. Ayrıca topladığın tüm kaynaklarla inşa edebileceğin sayısız harika silah ve kule var. Büyücü kuleleri, bombalar ve sayamayacağın kadar çok okla ölümsüz ordularına karşı savaş!

Zombs.io Nasıl Oynanır?

Amacın, sen ve diğer oyuncular hızla kaynak toplarken ve üsler kurarken olabildiğince uzun süre hayatta kalmaktır. Müsabakadan daha uzun süre yaşayacak ve lider tablosunun zirvesine çıkacak mısın? 

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen gereken birkaç çok oyunculu çevrimiçi oyun daha: 

  1. LordZ.io
  2. Surviv.io
  3. Worms.Zone

Zombs.io'yu Mobilde Oynayabilir miyim?

Evet! Oyunu Google Play veya Apple App Store üzerinden indirdikten sonra savaşı en sevdiğin mobil cihazına taşıyabilirsin.

Zombs.io'yu Kim Geliştirdi?

Zombs.io, End Game tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!