Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Balon Patlatma Pro 2

Balon Patlatma Pro 2'de bir kez daha ortalığı patlamanın zamanı geldi! Bu aksiyon oyununda kaç tane balon patlatabileceksin?

Ne yapacağını biliyorsun, değil mi? Bilmiyorsan topun başına geç ve sıradaki balonu ekranın üst tarafından yavaşça aşağıya inen balonlara fırlat. Aynı türden üç balon bir araya geldiğinde patlar. Bu balon patlatma oyununda en yüksek skoru alabilecek misin?

Balon Patlatma Pro 2 nasıl oynanır?

Balon Patlatma Pro 2 heyecan verici bir atari oyunudur. Topu kullanarak sıradaki balonu üst kısımdaki renkli balonlara fırlat. Aynı türden üç balon birbirine dokunduğunda patlar. Hedef, balonların ekranın alt tarafına dokunmalarını engellemek.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK hedef al.
  • SOL TIKLAMA ile balonu fırlat.

Benzer Oyunlar

İşte eğlenceli ve zorlu çevrimiçi birkaç oyun daha.

  1. Bubble Shooter Classic
  2. Zumba Mania
  3. Microsoft Bubble
  4. Bubble Game 3: Deluxe

Balon Patlatma Pro 2'yi kim geliştirdi?

Balon Patlatma Pro 2, Softgames tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!