Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Gun Blood

Yalnızca gerçek bir silahşor tüm bu destansı düellolardan sağ çıkabilir! Gunblood oynamaya başladıktan sonra ne kadar süre hayatta kalabileceksin?

Heyecan verici bir aksiyon ateş etme oyunudur. Seni saf dışı bırakmaya kararlı bir grup ölümcül haydut var. Bu şiddetli ve hızlı silah oyununda onlar daha altıpatlarlarını çekemeden hepsini delik deşik ederek kimin patron olduğunu göster! Sanal ateş etme becerilerinle gösteriş yapmanı da sağlayacak başka zorluklarla karşılaşacaksın.

Gunblood Nasıl Oynanır?

Gunblood'da ölümüne bir dizi düelloyla haydutlara meydan okuyacaksın. Heyecanlı bir ateş etme oyunu. Sadece tabancanı çekmeden önce geri sayımın bitmesini bekle. Ayrıca mermilerin sayılı, bu yüzden her atışın yerini bulsun!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK nişan al.
  • SOL TIKLAMA ile ateş et.

Benzer Oyunlar

Eğer dövüş oyunlarını ve diğer aksiyon yüklü oyunları seviyorsan bu muhteşem oyunlara da göz atmalısın!

  1. Gunblood Remastered
  2. Shot Trigger
  3. Stickman Archer: Mr. Bow
  4. Tank Fury

Gunblood Mobil Cihazlarda oynanabiliyor mu?

Evet! Google Play üzerinden indirebilirsin.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!