Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Oddbods: Pogo Popper

Oddbods: Pogo Popper’da bir sürü şekerleme toplama zamanı! Bu eğlenceli Oddbods oyununda, Pogo balonları patlatırken O’na katıl!

Newt tatlıya çok düşkün ve canı çok fazla şekerleme istiyor. Popüler televizyon dizisi Oddbods’tan uyarlanan bu beceri oyununda Pogo, Newt’in istediği şekerleri toplamak için oldukça kararlı! Balonlara bağlı bir sürü lezziz şeker var, ama bunları toplamak o kadar da kolay değil. Önünde birçok engel var ve hatta bazıları hareket ediyor. Bu engelleri ortadan kaldırmak için birkaç düğmeye basman gerekebilir.

Neyse ki Pogo’nun sapanı var! Böylece balonları vurup şekerleri düşürerek Newt’in onları toplamasını sağlayabilirsin. Puanların yanında her bölümde yıldızlardan da toplayabilirsin. Bu yıldızları özel bonus oyunlar açmakta kullanabilirsin. Skor tablosunun en tepesine ulaşacak kadar puan toplayabilecek misin?

Oddbods: Pogo Popper Nasıl Oynanır?

Oddbods: Pogo Popper sevimli bir aksiyon oyunudur. Her bölümde balonları sapanıyla patlatması için Pogo’ya katıl. Balonlardan bir tanesi lezzetli bir şekere bağlı. Şeker yere düşünce Pogo’nun arkadaşı Newt onu yakalayıp yiyecek.

Oyun Kontrolleri

  • FARE’yi kullanarak sapanla nişan alıp taşı fırlat.

Benzer Oyunlar

Başka sevimli online oyunlardan denemek ister misin? O zaman şunlara da göz at!

  1. Oddbods: Food Stacker
  2. Om Nom Bounce
  3. Oddbods: Stick Tacky
  4. Şirinler: Köy Temizliği

Oddbods: Pogo Popper’ı Kim Geliştirdi?

Oddbods: Pogo Popper, One Animation tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.