Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Om Nom Bounce

Om Nom Bounce'ta karşı koymanın zamanı geldi! Bu sevimli ve zorlayıcı Om Nom oyununda seni bekleyen bir sürü canavar var.

Om Nom'un arkadaşları gizemli, çılgın ve çok kaba Örümcek Büyücü tarafından kaçırıldı! Şimdi bu canavar minyonlar, bu sevimli aksiyon oyununda zıvanadan çıkmış durumda. Om Nom, çok güçlü bir silahla bu minyonlara karşı koyarken onunla ekip ol. Peki silah ne? Tabii ki şeker!

Evet, doğru okudun. Bu minyonlar şekere asla dayanamıyor. Om Nom bu minyonlara nane şekerleriyle ve şekerli tatlılarla saldırırken ona katıl. Toplayabileceği bir sürü güçlendirici de var. Bu efsanevi macerada Om Nom'un canının tükenmemesine dikkat et yeter. Bu minyonların bazıları Om Nom'a güçlü mermiler atabilir ve atacak da!

Om Nom Bounce Nasıl Oynanır?

Om Nom Bounce, Om Nom'un kendisine yavaşça yaklaşan düşmanlarına şekerle karşı koyduğu sıra tabanlı bir nişan al ve ateş et oyunudur. Her parça tahtada sekip minyonlara birkaç defa hasar verebilir. Amaç, her seviyede Om Nom'un düşmanları ekranın alt tarafında kendisine ulaşmadan önce hepsini alt etmek.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK nişan al.
  • SOL TIKLAMA ile şeker fırlat.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen için birkaç gerçekten muhteşem çevrimiçi oyun daha. 

  1. Om Nom Connect: Classic
  2. Adam and Eve: Golf
  3. Superhero League Online
  4. Bubble Shooter Pro

Om Nom Bounce'ı Kim Geliştirdi?

Om Nom Bounce, ZeptoLab tarafından geliştirilmiştir.