Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Oddbods: Food Stacker

Oddbods: Food Stacker'da gerçekten leziz bir kule inşa edebilir misin? Animasyon dizisini temel alan bu çevrimiçi oyunda işler gerçekten üst üste yığılmaya başlıyor!

Zee her yaştan oyuncular için harika olan bu aksiyon oyununda kollarını sıvarken ona katıl. Baştan aşağıya yiyeceklerden oluşan upuzun bir kule yaratmayı kafasına koymuş. Bir sürü hamburgeri, dürümü ve başka yiyecekleri de üst üste dizmeye çalışırken ona katıl ama dikkatli ol. Tek bir hata onun çılgın inşaat projesini mahvetmeye yetebilir!

OddBods: Food Stacker Nasıl Oynanır?

Oddbods: Food Stacker çok sevilen animasyon dizisini temel alan bir beceri oyunudur. Zee çeşitli yiyeceklerden oluşan bir kule inşa ederken ona katıl. Bu esnada onun kalp göstergesini de doldurabilirsin. Tamamen dolduğunda ise hata yaptığın zaman sana ikinci şans tanıyan bir kalp kazanırsın.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile kuleye bir hamburger veya başka türden bir yiyecek ekle.

Benzer Oyunlar

Bunun gibi sevimli çevrimiçi oyunları gerçekten seviyor musun? O halde şunların birini ya da tümünü mutlaka denemelisin!

  1. Oddbods: Sticky Tacky
  2. Oddbods: Looney Ballooney
  3. Just Farm
  4. My Dolphin Show 9

Oddbods: Food Stacker'ı

Kim Geliştirdi ?

Oddbods: Food Stacker, One Animation tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap