Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Impostor: Archer War

Impostor: Archer War'da evrene geri dön! Bu bilim kurgu oyunundaki bir dizi destansı düelloda hayatta kalabilecek misin?

Bu uzay gemisinde tüm düşmanlarını yenmeye çalışan korkusuz bir okçuyla takım ol. Görünüşe bakılırsa gemideki tek silah eski moda yaylar ama etrafta duran bir sürü fütüristik ok var! Popüler Impostor serisinin bu heyecan verici bölümünde rakiplerine saldırmak için isabet ettiği yerde patlayan ya da minyatür tepeler yaratan türlü türlü oklar kullan!

Impostor: Archer War nasıl oynanır?

Bu aksiyon oyununda yay kullanarak bir dizi düşmanı ortadan kaldır. Ancak düellolar sırasında sağlık göstergesinden gözünü ayırmadığından emin ol. Ayrıca altınları toplayıp takas ederek karşılığında yükseltmeler de kazanabilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • DÜĞMELERE SOL TIKLAYARAK okçunu ileri geri hareket ettir.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu diğer harika çevrimiçi oyunları dene!

  1. Impostor: Crazy Shooter
  2. Stickman Archer 2
  3. Bullet League: Robogeddon
  4. Clash of Goblins

Impostor: Archer War'u kim geliştirdi?

Impostor: Archer War, Kiz10.com tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!