Impostor Oyunları

Impostor Oyunları Hakkında

Gölgelerin derinliklerinde bir düşman gizleniyor. O... Sen olabilir misin? Heyecanla dolu Impostor oyunlarımızda amansız bir sabotajcı ya da sabotajcıyı en yakın kapıdan uzaya fırlatmaya kararlı bir mürettebat üyesi olabilirsin. Tüm oyunlar inanılmaz derecede popüler olan aksiyon oyunu Among Us'tan esinlenildi. Bir dizi ölümcül görevin ve gizemin seni beklediği uzayın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkacaksın.

Bu yıldızlar arası macera oyunlarında dikkatin dağılırsa bir anda sırtından bıçaklanabilirsin ya da bir uzaylı beynini yiyebilir! Cesur yürekli iyilerin yanında yer al ya da kötülerin kötüsü hain sen ol. Seçim senin. Avcı mı av mı olacaksın?

İşin heyecanlı kısmı bununla da son bulmuyor. Bu hayatta kalma oyunları çeşit çeşit. Birkaç turluk tehlikeli kedi fare oyunlarının yanı sıra kaosun hüküm sürdüğü bir uzay istasyonunda kapana kısılmış arkadaşlarını kurtarabilir veya farklı resimlerin ardında gizlenen uzaylıları aramaya koyulabilirsin. Bu çok oyunculu oyunları oynarken pürdikkat kesileceksin!