Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Jewels Blitz 5

Jewel Blitz 5'te seni ışıltılı yeni bir yolculuk bekliyor! Heyecan verici bu 3'lü eşleştirme oyununda paha biçilmez mücevherleri ne kadar çabuk birleştirebilirsin?

Prensesin bu heyecanlı macerada sana yol göstereceği ormana geri dön. Aynı mücevherleri üçlü ya da daha büyük gruplar haline getirerek hızla birleştir. Bu mücevher oyununda sana yardımcı olacak bir sürü kuvvetli güçlendirici de var.

Jewel Blitz 5 Nasıl Oynanır?

Bu 3'lü eşleştirme oyununda aynı mücevherleri bir araya getirerek tahtadan kaldır. Ayrıca her bölümde ulaşman gereken belirli hedefler var. Örneğin altı kırmızı ve on mavi mücevher kaldırman gerekebilir.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK mücevherleri eşleştir ve kaldır.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu diğer harika çevrimiçi oyunlara da göz at!

  1. Yummy Tales 2
  2. Jungle Match
  3. Back to Candyland 4: Lollipop Garden
  4. Garden Tales 2

Jewel Blitz 5'i kim geliştirdi?

Jewel Blitz 5, Softgames tarafından geliştirilmiştir.