Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Bahçe Hikayeleri 3

Bahçe Hikayeleri 3 Softgames tarafından harika bir şekilde tasarlanmış bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Bahçe cücelerinin diyarına geri dönüp görev listendeki eşyaları toplamak için meyveleri, çiçekleri ve yaprakları temizlemeye başla.

Bahçe Hikayeleri 3 Nasıl Oynanır?

Aynı olan meyve, yaprak ve çiçekleri 3’lü şekilde yatay veya dikey olarak sırala. Bu taşlar ekrandan silinecek ve boşalan yerleri doldurmak için yenileri gelecek. Topladığın eşyalar listende işaretlenecek.

Sol taraftaki panelde toplaman gereken eşyaların listesini görebilirsin. Çilekleri, böğürtlenleri ve armutları toplayarak; toprakları kaldırarak veya donmuş bölümleri kırarak bulmacaları çöz. Hedeflerine daha hızlı ulaşmana yardımcı olacak patlayıcıları, aynı taşları 4’lü veya 5’li şekilde birleştirerek elde edebilirsin.

Soldaki panel aynı zamanda oynadığın bölümde kaç hamlen kaldığını da gösterir. Hamlelerin bitmeden tüm görevlerini tamamlamaya çalış yoksa bölüme en baştan başlaman gerekir. Bölüm sonunda artan hamlelerin ektra patlayıcılara dönüşecek.
 

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile oyna
  • SOL FARE TUŞU ile taşları SÜRÜKLE ve diğer bitişik taşlarla yerlerini değiştir
  • SOL FARE TUŞUNA basılı tutarak iki bonus patlayıcıyı SÜRÜKLEYEREK birleştir

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan, serinin diğer oyunlarını veya başka eşleştirme oyunları denemiyorsun?

  1. Bahçe Hikayeleri
  2. Bahçe Hikayeleri 2
  3. Renkli Bloklar: 2048
  4. Şeker Yağmuru 7

Bahçe Hikayeleri 3’ü Kim Geliştirdi?

Bahçe Hikayeleri 3, SoftGames/Azerion tarafından geliştirilmiştir.