Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Bahçe Hikayeleri 2

Bahçe Hikayeleri 2'de büyülü bir krallığı keşfet! Bu sihirli çevrimiçi oyunu oynarken ne kadar mesafe kat edebileceksin?

Bu 3'lü eşleştirme oyununda değişik bahçeleri ziyaret eden bir cüceyle takım olacaksın. Her zorlu seviyede farklı türde meyve, çiçek ve diğer nesnelerin hepsini birleştir. Yolculuğun sırasında sana yardımcı olacak birkaç etkili güçlendirici de var.

Bahçe Hikayeleri 2 nasıl oynanır?

Bu büyüleyici bulmaca oyununda bir maceraya atıl. Görkemli bahçelerde zaman geçiren bir cücenin peşine takılacaksın. Her seviyede, birbirinin aynı nesneleri üçlü veya daha büyük gruplar halinde eşleştirmen ve hamlelerin bitmeden belirli görevleri tamamlaman gerekecek.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAYIP SÜRÜKLEYEREK nesneleri tahtanın üzerinde farklı yerlere taşı.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu harika çevrimiçi oyunlara göz at! 

  1. Candy Riddles
  2. Bubble Shooter HD
  3. Dream Pet Link 

Bahçe Hikayeleri 2'yi kim geliştirdi?

Bahçe Hikayeleri 2, Softgames tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!