Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Squid Games

Göz alıcı Squid Games koleksiyonumuza hoş geldin. 2021'de Güney Kore'nin adından çokça söz ettiren popüler Netflix dizisini sevmiş miydin? Öyleyse doğru yerdesin! Kelimenin tam anlamıyla aklının başından gitme riskini yaşamadan kendini yüksek tempolu yarışmaların içinde bulacaksın! Kendini yeterince cesur ve kararlı görüyorsan bu hayatta kalma oyunlarından birine tıkla ve final turuna kalıp kalamayacağını gör.

Tehlikenin doruklara çıktığı ve çocuklara uygun olmayan çocuk oyunlarında ve diğer mücadelelerde çok sayıda rakibe karşı yarışacaksın! Mermileri savuştur, kırılıp çöken platformlarda mücadele et ve ne pahasına olursa olsun hata yapmaktan kaçın! Kendini farklı küçük oyunlarda veya gittikçe hızlanarak ölümcül hale gelen farklı turlarda uzun bir rekabetin ortasında bulabilirsin. Bu aksiyon oyunlarında gerçek kalamarla takım kurma şansın bile var! Yeterince uzun süre hayatta kalarak bu çılgın yarışmaların sonunu görüp bir sürü sanal para kazanabilecek misin?