Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Squid Challenge 2

Squid Challenge 2'da yeni bir yarışma başlamak üzere. Bu yüksek tempolu çok oyunculu oyunda son tura ulaşabilecek misin?

Bu kez oyun, bir yük gemisinin ana güvertesinde ölümcül bir meydan okumayla başlıyor. Çim biçme makinelerinden devasa gümüş toplara kadar her şey, kötü şekilde sabitlenmiş konteynerlerin içinden fırlayacak. Bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırken onları atlat. Popüler Netflix dizisi Squid Game'den esinlenilen bu aksiyon oyununda seni bekleyen pek çok tehlikeli yarışmadan sadece ilki bu.

Squid Challenge 2 nasıl oynanır?

Bu 3D beceri oyunun son turuna ulaşabilecek kadar uzun süre hayatta kalacak mısın? Tehlikeli nesnelerden kaç, dönen bariyerlerin üzerinden atla ve çöken platformlardan uzak dur. Son tur bittiğinde hayatta kalan son oyuncu tonlarca sanal para kazanacak!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK koş, zıpla ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu muhteşem çevrimiçi oyunlara göz at: 

  1. Stick War: Infinity Duel
  2. Survival 456 But It's Impostor
  3. Squid Challenge: Glass Bridge
  4. Tunnel Runner

Squid Challenge 2'yu kim geliştirdi?

Squid Challenge 2, OneTwoPlay tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!