Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Zombie Idle Defense

Zombiler harekete geçti ve çok uzun süre dayanamayabilirsin. Zombie Idle Defenseoyununda hayatta kalmayı başarıp son seviyeye kadar ilerleyebilecek misin?

Hâlihazırda birkaç farklı baş ağrısıyla uğraşan korkusuz bir askerle güçlerinizi birleştirin. Süregelen zombi istilası onlardan sadece biri! Malzemeleri sınırlı ve arkadaşları henüz yardıma gelmedi. Tüh!

Bu stratejik zombi oyununda kesinlikle ona yardımcı olman gerekiyor. Neyse ki zombilerle savaşırken bir sürü para kazanacak. Bu paralarla gerçekten havalı silahlar, ilave bariyerler ve hatta son derece faydalı hava saldırıları satın almayı unutma! Paranın birazını müttefikleriyle de paylaşırsa onlar da kıçlarını kaldırıp savaş alanına yönelebilirler!

Bu etkileyici çevrimiçi oyunda ustalaşmak hiç de kolay olmayacak. Silahlar ve daha fazlası hakkında yardımcı bilgiler almak için Fandom'daki wiki sayfasına göz atmayı unutma!

Zombie Idle Defense Nasıl Oynanır?

Zombie Idle Defense zorlayıcı bir aksiyon oyunudur. Zombilerle savaşlarında bir askerin ve müttefiklerinin mümkün olan en uzun süre boyunca hayatta kalmalarına yardımcı olacak akıllıca kararlar vermen gerekecek. Topladıkları bu paraları ekstra silahlar, kullanışlı malzemeler ve çok gerekli bazı yardımlar için harca!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK menüde gezin.
  • SOL TIKLAMA ile eşya seç, silahını kullan ve çok daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Birkaç muhteşem atış oyununa daha dalış yapmaya hazır mısın? O hâlde bundan sonra şu son derece heyecan verici oyunları dene:

  1. Zombie Killers
  2. Dead Zone Sniper
  3. Zombs.io
  4. Atari Asteroids

Zombie Idle Defense'i Mobilde Oynayabilir miyim?

Kesinlikle! Oyunu Google Play veya Apple App Store üzerinden indirdikten sonra en sevdiğin mobil cihaz üzerinden de savaşa girişebilirsin.

Zombie Idle Defense'i Kim Geliştirdi?

Zombie Idle Defense, Kiz10.com tarafından oluşturulmuştur.