Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Vortex 9

Vortex 9, kırmızı veya mavi takıma katılabileceğin veya arkadaşlarında kendi takımını oluşturabileceğin 3D bir atış oyunudur. Oyundaki amacın, labirente benzer endüstriyel alanları keşfetmek ve kısa süreli çatışma turlarında olabildiğince çok rakibini vurmak.

Vortex 9 Nasıl Oynanır?

Fortnite’ı andıran bu aksiyon oyununda kendi karakterini yaratabilir ve çok oyunculu arenada rakiplerinle çatışmaya girebilirsin. Oyunda üç tane çatışma modu var: Ölüm Maçı, Hedef Ele Geçirme takım oyunu ve her şey serbest Kaos modu.

Rastgele seçilen bir takıma katıl ya da arkadaşlarında ID kodu paylaşarak kendi takımını kur. Takım arkadaşlarında birlikte etrafı keşfet ve vurmak için rakiplerini bul. Her turun sonunda En İyi Oyuncu olabilecek misin?

Vortex 9’da Karakterini Nasıl Geliştirirsin?

Puan toplayabilir ve görevleri tamamlayarak para, el bombası ve başka silahlar gibi esktra ödüller kazanabilirsin. 24 saatte yenilenen günlük görevlerin yanında karakterinin daha uzun sürede tamamlayabileceği ana görevler de var.

Yeni yüzler, saç stilleri, kostümler ve cephaneliğin için yeni silahların kilidini açabilirsin. Çatışmalarda yarışıp deneyim puanı (EXP) kazanarak karakterini bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Bir üst seviyeye çıkmak daha iyi silahların ve geliştirme seçeneklerinin kilidini açar.

Oyun Kontrolleri

  • YÖN TUŞLARI = Koş
  • FARE = Hedef al
  • SOL FARE TUŞU = Ateş et
  • C = Çömel
  • BOŞLUK TUŞU = Zıpla

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan koleksiyonumuzdaki benzer 3D FPS deneyimi sunan oyunları de denemelisin!

  1. Subway Clash 3D
  2. Army Force Strike
  3. Super Hot
  4. Pixel Gun Apocalypse 3

Vortex 9’u Kim Geliştirdi?

Vortex 9’u Full HP geliştirdi.