Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Video Game Tycoon

Video Game Tycoon'da zirveye giden yol uzun olabilir. Bu simülasyon oyununda zengin ve ünlü olmak için gerekli niteliklere sahip misin?

Yeni video oyunu start-up şirketine hoş geldin. Tek çalışan sensin, ama bu durum değişmek üzere! Hızlıca ilk oyununu yap, bilgisayar sürümü mü yoksa mobil sürümü mü olacağına karar ve uygulama mağazalarına koy.

Bu boş vakit oyununda alacağın kararların ilki bu olacak. İşletmen büyüdükçe yeni seçenekler ve fırsatlar ortaya çıkacak. Ayrıca işe başka çalışanlar alman, ofisinin yerleşimini tasarlaman, mali kaynaklarını akıllıca kullanman ve en önemlisi de müşterilerinin çok seveceği havalı video oyunları yaratman gerekecek!

Video Game Tycoon nasıl oynanır?

Video Game Tycoon bir şirket simülasyon oyunudur ve bu oyunda yeni bir oyun şirketinin başına geçeceksin. Oyun tasarlarken, nasıl yayınlayacağına karar verirken ve daha birçok işi yaparken nakit akışını takip etmen gerekiyor! Sektörün yeni büyük şirketi mi olacaksın yoksa iflas mı edeceksin?

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile projeleri seç, karar ver ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Eğer bunun gibi çevrimiçi yönetim oyunlarından gerçekten keyif alıyorsan bundan sonra şu diğer fantastik oyunlara da göz at! 

  1. Doge Miner 2
  2. Idle Start-Up Tycoon
  3. BitLife Life Simulator
  4. Mergest Kingdom

Video Game Tycoon'u kim geliştirdi?

Video Game Tycoon, Holy Cow Studio tarafından geliştirilmiştir.