Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Run

Run oyununda uzayın en uç derinliklerine git ve yıldızlar arası bir maceraya çık! 

Burada Runner adında gizemli ama bir o kadar da sevimli bir uzaylıyla ekip olacaksın. Uzaylı dostumuz çok da iyi durumda olmayan bir dizi tünelin sonuna kadar gelmeye oldukça kararlı. Her tünel son derece tehlikeli deliklerle dolu!

2008'de çıktığından bu yana dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyan bu heyecanla dolu uzay oyununda neyse ki kahramanımız yer çekimi yokluğundan bol bol faydalanabilecek. Duvarlar boyunca hızla ilerleyip boşluklardan atlarken ona katıl.

Bu klasik tarayıcı oyunu hakkında daha fazla bilgi almak istersen wiki sayfasına göz atabilirsin. Oyunun geçmişi, farklı modları ve çok daha fazlasıyla ilgili eğlenceli bilgilerle dolu! 

Run nasıl oynanır?

Run heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Uzayın derinliklerinde bir dizi tünelden geçmeye çalışan Runner adlı gri uzaylıya sen de katıl. Oyunda ayrıca farklı zorluk modları da var. Gerçek bir mücadele arıyorsan hızlı modu dene!

Oyun Kontrolleri

  • SOL OK TUŞU ile sola koş.
  • SAĞ OK TUŞU ile sağa koş.
  • YUKARI OK TUŞU ile zıpla.

Benzer Oyunlar

Birkaç muhteşem macera oyunuyla daha tanışmak ister misin? İşte sana dört tane daha! 

  1. Fall Race: Season 2
  2. Drop Guys: Knockout Tournament
  3. Spaceugh
  4. Tiny Alien

Run'ı kim geliştirdi?

Run oyun geliştiricisi Joseph Cloutier tarafından yaratılmıştır.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!