Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Super Buddy: Run

Destansı bir koşu zamanı! Super Buddy: Run'da ne kadar uzun süre oyunda kalabileceksin?

Super Buddy, koşabildiği kadar hızlı koşarken tehlikeli sürprizlerle dolu bir krallığı keşfetmeye hazırlanıyor. Onu bu zıplama oyununda tehlikeden uzak tutabilecek misin? Aksiyon dolu yolculuğu sırasında kızgın arılarla, patlayıcı mayınlarla ve hatta köpüren lavla dolu bir yanardağ ile karşı karşıya gelecek. Bölümler arasında ona yeni görünümler satın almak için yıldızlar da toplayabilirsin.

Super Buddy: Run Nasıl Oynanır?

Super Buddy, koşmayı bırakamasa da riskli bir maceraya atılmak üzere! Yıldız toplamasına ve ormanları, yanardağları ve daha fazlasını ziyaret ederken kendini incitmekten kaçınmasına yardım etmek için elinden geleni yap!

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile zıpla.
  • TEKRAR SOL TIKLAYARAK çift zıplama yap.

Benzer Oyunlar

Bez bebek oyunları ve benzeri aksiyon oyunlarının büyük bir hayranı mısın? Öyleyse şu muhteşem oyunları oynamak isteyebilirsin:

  1. Super Rocket Buddy
  2. Heist Run
  3. Angry Gran Run: Miami
  4. Chrome Dino

Super Buddy: Run'ı Kim Geliştirdi?

Super Buddy: Run, Kiz10 tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!