Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Tavşan Baba

Tavşan Baba'da kendini şaşırtıcı bir ebeveynlik çıkmazına hazırla. Bu inanılmaz sevimli çevrimiçi oyundaki cesur tavşanın gerçekten yardımına ihtiyacı var!

Oldukça karmaşık bir yeraltı yuvasında yaşıyor. Aşağısı gerçek bir labirent. Daha da kötüsü, burası az önce bir grup inanılmaz derecede aç zombi tarafından işgal edildi. Hızlı hareket etmezsen zombiler, yavrularını kahvaltı niyetine yiyecek!

Dolayısıyla bu sevimli ve aksiyon dolu hayvan oyununda görevin, bebek tavşanları olabildiğince hızlı kurtarmak. Zombilerin yanı sıra huysuz bir çiftçi, onun daha da huysuz köpeği ve kendisine değerli taşlar verilmedikçe yoldan çekilmeyen bir köstebek ile de başa çıkacaksın.

Tavşan Baba nasıl oynanır?

Tavşan Baba'da yardım elini uzatırsın, değil mi? Bu aksiyon oyununda bir sürü bebek tavşanı zombilerden kurtarması gereken kahramanımız çok stresli. Neyse ki zombileri havuçla yere serebilirsin. Ne yazık ki bebek tavşanlar oldukça yavaş hareket ediyor. Birini geride bırakırsan yüksek sesle ağlayıp zombileri uyarır! 

Oyun Kontrolleri

Fare

  • SOL TIKLAMA ile Daddy Rabbit'i çeşitli yönlerde hareket ettir.

Klavye

  • W, A, S, D TUŞLARI da Daddy Rabbit'in çeşitli yönlerde hareket etmesini sağlayacaktır.
  • BOŞLUK TUŞU ile bir havuç at.

Benzer Oyunlar 

Birkaç tane daha muhteşem çevrimiçi oyun mu arıyorsun? O zaman işte sana birkaç öneri! 

  1. Smash Karts
  2. Frizzle Fraz 6
  3. Super Oscar
  4. Ninja Rabbit

Tavşan Baba'yı kim geliştirdi?

Tavşan Baba, Wopa Interactive tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!