Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Solitaire Mahjong: Meyveler

Solitaire Mahjong: Meyveler, tropik tatil havaları estiren bir mahjong oyunudur. Arkana yaslanıp taşların eşlerini ararken, kendini huzur verici Karayip ve Hawaii müziklerine bırak.

Solitaire Mahjong: Meyveler Nasıl Oynanır?

Birbirinin aynısı iki taşı bul ve onları eşlemek için ikisine de tıkla. Buna çiftleme denir ve tamamlanan her çiftleme tahtadan kaldırılır. Üstü açılmış taşlardan sadece sol, sağ veya her iki tarafı da boş olan taşları seçip eşleyebilirsin.

Bu da oyun başladığında her taşı hemen kullanamayacağın anlamına geliyor. En üstteki ve kenardaki taşları temizleyerek orta kısımdaki ve en alttaki taşlara ulaş.

En üstte yer alan geri sayıma dikkat et ve oyunu zamanın bitmeen bitirmeye çalış. Zaman sayacının yanında tahtada kaç tane eşleme kaldığını görürsün. Eğer hiç eşleme kalmadıysa taşları karıştırarak oyunu oynamaya devam edebilirsin. Eğer taşları hızlı bir şekilde art arda kaldırırsan 10 kata kadar çıkabilen bonus puan çarpanı elde edebilirsin!

Oyun Kontrolleri

Fareni kullanarak ya da mobil cihazlarda ekrana dokunarak taşları seç ve hareket tuşlarını kullan.

Benzer Oyunlar

Eğer bu oyundan keyif aldıysan neden Bahçe Hikayeleri, Baloncuk Vurma Pro, Tahta Blok Bulmaca ya da Solitaire Çiftliği: Mevsimler gibi diğer Softgames oyunlarımızı denemiyorsun? Bu oyunların hepsi Solitaire Mahjong: Meyveler’i geliştiren stüdyo tarafından üretildi ve bu oyuna benzer yüksek kaliteli grafikler ve iyi tasarlanmış bulmaca oyunu mekanikleri içerir.

Softgames geliştiricisinin diğer tüm oyunlarına gözatmak için buraya tıklayabilirsin.

Solitaire Mahjong: Meyveler’i Kim Geliştirmiştir?

Solitaire Mahjong: Meyveler, Softgames tarafından geliştirilmiştir.