Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Solitaire Çiftliği: Mevsimler

Solitaire Çiftliği: Mevsimler'de kartları mümkün olduğunca hızlı eşleştir. Bu eşsiz ve zorlu kart oyununda sana çok yardımı dokunacak.

Yapılacak bir dünya şeyin olduğu şirin çiftliğe hoş geldiniz. Yetiştirip hasat etmen gereken ekinler ve daha birçok iş var. Bol miktarda altın kazanmak için kartları birbirine bağla ve masadan çıkar.

Her yaştan oyuncuların keyif alacağı bu solitaire oyununda altınlarını işine yarayacak pek çok eşyayla takas edebilirsin. Ayrıca etrafındaki diğer tüm kartları temizleyecek bonusları ve özel kartları sakın gözden kaçırma. 

Solitaire Çiftliği: Mevsimler nasıl oynanır?

Solitaire Çiftliği: Mevsimler normalde bir çiftçilik oyununda bulabileceğin sayısız etkinliği bir araya getiren bir kart oyunudur. Kartları değerlerine göre eşleştir ve günlük işlerini hallet. Destendeki kartlardan, masadaki kartın bir üstü veya bir altı olanı bağlayabilirsin. Örneğin 5 numaralı kart, 4 numaralı veya 6 numaralı kartla eşleştirilebilir.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile kartları seç, çeşitli nesneleri kullan ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen gereken birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha. 

  1. 2048 X2 Merge Blocks
  2. Spider Soli
  3. Mergest Kingdom
  4. Mahjong Link

Solitaire Çiftliği: Mevsimler'i kim geliştirdi?

Solitaire Çiftliği: Mevsimler, Softgames tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!