Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Mahjong Yaz Online

Mahjong Yaz Online, yüzlerce bölümü olan bir mahjong bulmaca oyunudur. Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi seçebilirsin. Birbirinin eşi taşları bulup onları tahtadan kaldırabilecek misin?

Mahjong Yaz Online Nasıl Oynanır?

Bu mahjong oyunundaki amacın tüm taşları ortadan kaldırmak. Uzun kenarlarından birisi boş olduğu müddetçe eş taşları birbirine eşleyip tahtadan kaldırabilirsin. Ek olarak, üstü başka taşlarla kısmen ya da tamamen örtülü olan taşları oynayamazsın.

Eş olan bir ikiliyi birleştirince bu taşlar tahtadan kaldırılır. Bu genelde kullanman için yeni eşleri ortaya çıkartır. Tahtanın belli kısımlarını temizledikçe oyun kamerayı otomatik olarak kalan taşlara odaklar.

Jetonları toplayarak oyun içi dükkandan yeni taş setleri, arkaplanlar ve oyun müzikleri açabilirsin. Bu mahjong iskambil oyunu aynı zamanda ipucu ve karıştır tuşları da içerir. Bu bonus özellikleri sınırlı sayıda kullanabilirsin, o sebeple iyi düşün.

Oyun Kontrolleri

  • Oynamak için FARE’yi kulan. Seçip eşlemek için taşlara tıkla. Oynanabilir taşlar parlak görünür ve seçildiklerinde yeşile döner. Oynayamayacağın taşlar gri renkli olur ve onları seçmeye çalıştığında titrerler.

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan, neden koleksiyonumuzdaki diğer mahjong iskambil oyunlarını da denemiyorsun?

  1. Mahjong Connect
  2. Butterfly Kyodai HD
  3. MahJongCon
  4. Mahjong Boyutlar

Mahjong Yaz Online Kim Tarafından Geliştirilmiştir?

Mahjong Yaz Online, Chorse Games Ltd. Tarafından geliştirilmiştir.