Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Oduncu

Oduncu’da ormana geri dön! Bu klasik oyun yeni karakter, yeni alanlar ve çok daha fazlasıyla güncellendi!

Bu oduncunun önünde başka bir uzun gün daha var. Bu çok sevilen arcade oyununda kollarını sıvayıp ona yardım edersen çok sevinir. Online çıkışını yapıp baltasını ilk defa salladığı 2014 yılından beri O’na 20 milyondan fazla insan yardım etti. O’nun sıradaki yardımcısı olmaya hazır mısın?

Kimse odunculupun kolay olduğunu söylemedi. Her ağacı hızlıca kesmeli ve dallardan uzak durmalısın. Eğer dallardan birisi bile Oduncu’nun veya arkadaşlarının kafasına çarparsa en baştan başlamak zorunda kalırsın. Baltanı sallayacak çok zamanın yok! Vaktin bitmeden ağacı hangi taraftan keseceğine karar vermelisin. Karar vermek için bir saniyeden bile az zamanın olabilir!

Ama ağaç kesmeye başladıkça bir sürü keresten olacak. Bu keresteleri satarak İtfaiyaci Bob gibi karakterleri alabilmeni sağlayacak paralar kazanabilirsin. Aynı zamanda kilitlerini açarak keşfedebileceğin başka alanlar da var. Cadılar Bayramı Kasabası’nın ötesinde seni neler bekliyor dersin? Bunu keşfetme zamanı! Ağaç keserken kendini karla kaplı bir dağın tepesinde ya da Orta Doğu’da bulabilirsin!

Oduncu Nasıl Oynanır? 

Oduncu, genelde simülasyon oyunlarında da bulabileceğin tarzda yönetim özelliklerini de içeren retro bir aksiyon oyunudur. Kereste toplayıp satan Oduncu ve arkadaşlarına katıl. Farklı karakterleri açtıkça keşfedebileceğin değişik alanlar var.

Benzer Oyunlar

Diğer retro oyunları mı arıyorsun? İşte sana birkaç tane öneri:

  1. Hungry Shark Arena
  2. Atari Missile Command
  3. Atari Centipede
  4. Bubble Shooter

Oduncu’yu Kim Geliştirdi?

Oduncu, Digital Melody tarafından geliştirilmiştir.