Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Atari Missile Command

Bu şehirler saldırı altında! Atari Missile Command'da onları sadece sen koruyabilirsin!

Klasik atari oyunu, 80'lerin retro grafiklerine sahip bu heyecan verici sürüm ile geri dönüyor. Kendi evinin rahatlığında favori tarayıcında hemen oynayabilirsin, jeton filan gerekmez! Bu, Atari Classic koleksiyonunda seni bekleyen harika oyunlardan sadece biri.

Eğer kabul edersen görevin, altı şehri, bazıları birden fazla parçaya bölünebilen bir füze yağmuruna karşı korumak! Sonu gelmez bir saldırıya dönüşebilecek olan bu duruma ne kadar dayanabileceksin? Bombardımana karşı kendi füzelerinle savaşabileceksin ancak dikkatli ol! Elinde sınırlı sayıda var, bu yüzden hedeflerini dikkatli seçmen ve kusursuz bir zamanlama kullanman gerekiyor.

Mücadeleye hazır mısın? Bu, dünyanın her yerinde 40 yılı aşkın bir süredir bağımlılık yapan bir oyun olmuştur! Missile Command'ın ilk sürümü 1980'de atari salonlarında çıktı. O zamandan beri bu popüler ve etkili oyun hem bilgisayarlara hem de video oyun konsollarına taşındı. Aynı zamanda, Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton'ın başrollerini paylaştığı 1991'de gişe rekorları kıran bilim kurgu filmi Terminatör 2: Kıyamet Günü'nde ve 1982 yapımı komedi filmi Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler'in son sahnesinde de yer aldı.

Atari Missile Command Nasıl Oynanır?

Atari Missile Command, klasik atari oyununun çevrimiçi bir sürümüdür. Üç füze rampasının kontrolünü eline alarak bir şehirler grubunu çeşitli hava saldırılarından korumaya çalış. Harika bir yüksek puan almaya çalışırken onları roketlerden ve düşman jetlerinden koruyabilir misin?

Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile fareyi kullanmak istediğin füze rampasının üzerine getir.
  • SOL VEYA SAĞ TIKLAMA ile füze ateşle.

Benzer Oyunlar

İşte kesinlikle bayılacağın beş aksiyon oyunu daha:

  1. Missile Outbreak
  2. Bubble Shooter Classic
  3. Clash of Armor
  4. Missiles Attack
  5. Vex 3

Atari Missile Command'ı Kim Geliştirdi?

İster inan ister inanma ama Atari Missile Command, Atari tarafından geliştirildi.