Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

My Shark Show

My Shark Show'da canla başla işe koyul! Bu köpekbalığı oyununda çok muhteşem numaralarla kalabalığı büyülemenin zamanı geldi.

Bu beceri oyununda bir sonraki gösterinin başlamak üzere olduğu arenaya git! Seyircisini nasıl eğlendireceğini iyi bilen büyük beyaz köpekbalığıyla takım olacaksın! Alevli çemberlerden geçerken, kayıkçı ve sörfçü kılığına girmiş dublörlere saldırırken ve bir sürü inanılmaz lezzetli yiyeceği büyük lokmalarla yutarken ona katıl!

Ayrıca para kazanıp gösteriler arasında diğer su canlısı arkadaşlarının kilidini de açabilirsin. Kaplan köpekbalıkları, dev piranalar, katil balinalar, kocaman yengeçler ve hiç de sevimli ve yumuşacık olmayan diğer vahşi yırtıcılarla karşına çıkacak olan kalabalıkları hayran bırak! My Dolphin Show serisini gerçekten seviyorsan dikkatli ol. My Shark Show onun daha büyük ve daha fena kuzeni! Büyük, tutkulu ve acayip keyifli!

My Shark Show nasıl oynanır?

My Shark Show heyecan verici bir hayvan oyunudur. Dolup taşan bir su eğlence parkında bir köpekbalığını ve arkadaşlarını kontrol et. Onlar kendi yetenek gösterilerinin yıldızları. Büyük kitleleri çekmeye çalışırsan gösteriler arasında ek hayvanların kilidini açmak için bol miktarda para kazanırsın.

Oyun Kontrolleri

  • SOL OK TUŞU ile sola yüz.
  • SAĞ OK TUŞU ile sağa yüz.
  • AŞAĞI OK TUŞU ile dal.
  • YUKARI OK TUŞU ile yukarı yüz veya suyun dışına sıçra.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu muhteşem çevrimiçi oyunlara göz at.

  1. Hungry Shark Arena
  2. My Dolphin Show 9 
  3. Rio Rex
  4. Bomb It 5

My Shark Show'u kim geliştirdi?

My Shark Show, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!