Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

İnsan Tekeri

İnsan Tekeri’nde yuvarlanabilecek misin bakalım? Bu çılgın online oyunda kaç tane bölüm tamamlayabileceksin?

Seni bu tuhaf 3D aksiyon oyununda bir sürü engelli yol bekliyor. Her engeli aşmak için insanlardan oluşan devasa bir teker oluşturman gerekiyor.

Boşluklara denk geldiğinde topladığın insanlar köprü oluşturur. Duvarlara yaklaşınca da insanlar birbiri üstüne dizilerek bir merdiven oluşturarak duvara tırmanmanı sağlar. Belki en tepedeki hazine sandığına bile erişebilirsin! Yol üstünde toplanacak bir sürü para var. Bunları harcayarak yeni karakterler ve daha fazlasını alabilirsin.

İnsan Tekeri Nasıl Oynanır?

İnsan Tekeri tuhaf ama oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur. Her bölümde büyük boşlukları ve yüksek duvarları aşmak için insanları toplayıp büyük bir taker oluştur. Ama dikkat! Bir engeli aştığında, tekerinden insan kaybedersin. Tüm bitiş çizgilerine ulaşacak kadar insan toplayabilir misin?

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile tekeri kontrol et.

Benzer Oyunlar

İşte sana birkaç tane daha tuhaf ama eğlenceli oyun:

  1. Blob Giant 3D
  2. Fun Escape 3D
  3. Happy Glass 2
  4. Love Balls 2

İnsan Tekeri’ni Kim Geliştirdi?

İnsan Tekeri, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.