Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Sayını Arttır!

Sayını Arttır!'da ne kadar ileri gidebileceksin? Bu yüksek tempolu 3D koşu oyununda bir orduyu kontrol ederek ölümcül engellerin olduğu parkurda savaşarak ilerle.

Tek başına başladığın için hayatta kalmak istiyorsan hemen başka savaşçılar bulman gerek! Mümkün olduğunca fazla savaşçıyı kişisel ordunda topla. Bu aksiyon oyununda çeşitli mekanik tuzakları ve saldırıları savuşturarak diğer ordulara saldırmalısın. Düşmanlarından kaçını alt edebileceksin?

Sayını Arttır! Nasıl Oynanır?

Bu yarış oyununda bir ordu toplayıp ilerleyebildiğin kadar ilerle. Düşmanlarına saldırırken yol üzerindeki çeşitli mekanik tuzakları havaya uçur. Her savaşta hayatta kalmak için ordunda rakiplerinden daha fazla savaşçı olması gerekir.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA, BASILI TUTMA VE FARE HAREKETİ ile savaşçılarını ve müttefiklerini sola ya da sağa götür.

Benzer Oyunlar

Bu oyundan sonra şu harika çevrimiçi oyunlara da göz at!

  1. Uphill Rush 8
  2. Draw Rider
  3. Roof Rails
  4. Lab Escape Online

Sayını Arttır!'ı Kim Geliştirdi?

Sayını Arttır!, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Sayını Arttır! game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!