Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Crowd City

İki kişinin bulunduğu yerde üçüncü kişiye laf düşmezse bin veya daha fazla kişilik bir gruba ne demeli? Crowd City'de bu sorunun cevabını öğren!

Bu çöp adam oyununda ortalık son derece kalabalıklaşmak üzere. Çılgın bir kalabalık toplarken kaç takipçiyi kendine çekebileceksin? Ayrıca baskın olmaya çalışırken diğer oyuncuların takipçilerini de çalabilir ve onlara üstün gelebilirsin!

Zaman dolmadan önce en büyük kalabalığı toplayabilecek misin? Bu yüksek tempolu aksiyon oyununda şehirde yoluna çıkan her şeyi parçalayarak ilerlerken toplayabileceğin yardımcı güçlendiriciler de var. Bunlar, kalabalığını hızlandırmana ve hatta kısa süreliğine yenilmez hale getirmene yardımcı olur.

Crowd City Nasıl Oynanır?

Crowd City, gerilimli ve bağımlılık yapan çok oyunculu bir oyundur. Amacın, takipçiler kazanırken ve hatta onları rakiplerinden çalarken süre dolmadan mümkün olan en büyük kalabalığı oluşturmak.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK kalabalığını yönlendir.
  • SOL TIKLAMA ile düğmelere bas ve güçlendiricileri etkinleştir.

Benzer Oyunlar

Diğer muhteşem çevrimiçi oyunları mı arıyorsun? O halde şu müthiş oyunlara göz at:

  1. Join and Clash 3D
  2. Hero Runner
  3. Mob City - Shoot to Kill
  4. Zombs.io

Crowd City'i Mobilde Oynayabilir miyim?

Evet! Oyunu Google Play veya Apple App Store üzerinden indirdikten sonra bakalım ne kadar büyük bir kalabalık oluşturabileceksin.

Crowd City'i Kim Geliştirdi?

Crowd City, YAD.com tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!