Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Archers.io

Archers.io'da savaş başlamak üzere. Bu heyecan verici .io oyununda rakiplerini yenecek misin yoksa seni darmadağın mı edecekler?

Bu savaş oyununda bir okçuyu kontrol ederek dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara meydan oku. Hemen birkaç arkadaş edinmesi gerekiyor!’ Diğer oyuncuların klanlarını alt etmeye çalışmadan önce toplayabildiğin kadar çok okçu topla.

Her turun sonunda hayatta kalan en büyük okçu kazanacak! Savaşlar arasında havalı kıyafetlerin kilidini açmak için kazanabileceğin paralar da var.

Archers.io Nasıl Oynanır?

Bu sürükleyici nişan al ve ateş et oyununda okçu klanına liderlik et ve zafere ulaş. Rakiplerini ortadan kaldırırken mümkün olduğunca çoğunu toplaman gerekecek. Her turun sonunda ayakta kalan en büyük klan galip ilan edilecek.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK okçunu kontrol et.
  • Savaş alanında yönlendirmek için FAREYİ HAREKET ETTİR. O ve okçuları farklı klanlarla karşılaştığında otomatik olarak oklarını fırlatacak.

Benzer Oyunlar

Birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha oynamak ister misin? O zaman bundan sonra şu müthiş oyunlara göz at!

  1. Squid Game 2
  2. Pixel Bubbleman.io
  3. Subway Clash 2
  4. Fire vs. Water Fights

Archers.io'yu Kim Geliştirdi?

Archers.io, YAD tarafından geliştirildi.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!