Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Orman Eşleştirme 2

Orman Eşleştirme 2’deki büyülü krallıkta bir yolculuğa çıkmaya hazır ol. Bu eşleştirme oyununu oynarken neler keşfedeceksin?

Yolculuğuna, macerana başlamadan önce sana bilmen gereken her şeyi öğretecek periyi bulacağın ufak kasabada başlayacaksın. Bu bulmaca oyunundaki tüm mantarları, böğürtlenleri ve diğer eşyaları ne kadar hızlı eşleştirebilirsin?

Her bölümde tamamlaman gereken görevler de var. Neyse ki, işini kolaylaştıracak güçlendiricileri, oyunu oynarken bulabilir ya da ödül olarak kazanabilirsin. Ama dikkatli ol! Her bölümde sınırlı sayıda hamle hakkın var.

Orman Eşleştirme 2 Nasıl Oynanır?

Orman Eşleştirme 2 büyülü bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Aynı olan bitkileri ve diğer nesneleri 3’lü veya daha fazla sayıda gruplayarak ekrandan kaldır. Her bölümde ulşaman gereken bir hedef var. Örneğin, 12 tane yaban mersinini eşleştirip kaldırman gerekebilir.

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile nesneleri eşleştir.

Benzer Oyunlar

Sırada bu eğlenceli ve zorlayıcı oyunlar var:

  1. Yummy Tales 2
  2. Tropical Merge
  3. Shaun the Sheep: Flock Together
  4. Lost Island 3

Orman Eşleştirme 2’yi Kim Geliştirdi?

Orman Eşleştirme 2, Softgames tarafından geliştirilmiştir.