Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Atari Breakout

Atari Breakout'ta birkaç tuğla kırmaya hazırlan!

Çok sevilen bu atari oyunu Atari Classics koleksiyonundaki oyunlardan yalnızca bir tanesi ve bu havalı sürümle geri dönüyor. Bir veya daha fazla raketin kontrolünü alarak her bölümde tuğlaların hepsini küçük sınırlı sayıda topla parçalamaya çalış. Toplardan sadece birkaç tane olacak, bu yüzden dikkatli olmalısın!

Klasik oyunun bu sürümü bazı modlar barındırıyor. Biri iki raketle oynamanı sağlarken diğeri tuğlaları yavaşça ekranın altına doğru hareket ettirir. Her zorlu bölümde tamamını yok edebilir misin?

Breakout'un bağımlılık yapan oynanışı, onu tüm zamanların en popüler video oyunlarından biri haline getirmiştir. Orijinal sürümün 1976'daki ilk çıkışını takiben resmen yepyeni bir video oyunu türü ortaya çıkardı. Ayrıca oyun, Apple'ı kurmadan kısa bir süre önce Steve Jobs'un da dahil olduğu bir ekip tarafından tasarlandı.

O zamandan beri Breakout, sayısız taklitçiye ve 1978'in Super Breakout'u gibi resmi devam oyunlarına ilham verdi. Oyunun bundan sonra ne şekilde yeniden ortaya çıkacağını asla bilemeyiz. Yıllar içinde, hem Google'da hem de Apple iPod'un ilk sürümlerinde gizli bir paskalya yumurtası olarak göründü!

Atari Breakout Nasıl Oynanır?

Atari Breakout, her biri benzersiz özellikler içeren birkaç farklı moda sahiptir. Bunların her birinde amacın, ekrandaki tüm tuğlaları yok etmek.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK raketi oynat.
  • SOL TIKLAMA ile her rauntta oyunu başlat.

Benzer Oyunlar

Eğer daha fazla klasik çevrimiçi oyun arıyorsan şu muhteşem oyunların her birini denemelisin:

  1. Mr. Pong
  2. Air Hockey Online
  3. Neon Invaders
  4. Bowling Club
  5. Classic Pinball

Atari Breakout'u Kim Geliştirdi?

Atari Breakout, Atari tarafından oluşturulmuştur.