Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Dr. Panda Oyunları

Dr. Panda Oyunları hakkında

Çok sevimli Dr. Panda oyunları koleksiyonumuzda gerçekten dört dörtlük bir girişimciye yardımcı ol! Dr. Panda sürekli yeni işlere başlıyor. Bu çocuk oyunlarında yardımına çok ihtiyacı olabilir! Yeni kafesini açıp işletirken ya da çiftliğindeki ekinleri sularken ona ve arkadaşlarına katıl. Yeni kreşi açıldığında elleri, yani patileri kesinlikle hiç boş kalmayacak!

Kafe ve restoranlardan havaalanlarına kadar her şeyi yönetmenin nasıl bir şey olduğunu öğretecek bu eğitici oyunları küçük yaştaki oyuncular çok sevecek. Ayrıca her yaştan oyuncu da bu oyunları deneyebilir. Bu simülasyon oyunları inanılmaz derecede sevimli ve çok eğlenceli!