Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Battle Royale Oyunları

Battle Royale Oyunları hakkında

Battle royale oyunları kapışmaya hazır ol! Arkadaşlarına, dünyanın her yerinden diğer oyunculara veya bilgisayar tarafından yönlendirilen rakiplere karşı oynayabilirsin. Bu çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunlarında gelecekten gelen gladyatörlerden ortaçağ savaşçılarına kadar herkese meydan oku!

İşini görecek birkaç silaha ihtiyacın olacağını ise söylemeye bile gerek yok! Tamam, muhtemelen bir sürü silaha ve yanında bolca cephaneye ihtiyacın olacak. Rakiplerinin tam kafasına birkaç ok gönder veya bir bazukayla peşlerine düş! Bu hayatta kalma oyunlarında düşmanlarını çılgınca öldürmeye başladığında elinin altına birçok seçenek olacak!

Battle Royale Oyunları nedir?

Battle royale oyunları birkaç farklı türü kapsar. Aksiyon ve atış oyunlarının heyecanını io oyunları ve diğer birkaç oyun türüyle birleştirir. Her birinde nihai hedef hayatta kalmaktır. Kendini Antik Roma'daki bir kolezyumun ortasında, 2. Dünya Savaşı'nın ön cephelerinde veya gelecekteki bir savaş alanında bulabilirsin. 

Battle Royale Oyunları neden bu kadar popüler?

Battle royale oyunları 2000'lerde gerçekten popüler olmaya başladı. Bu oyunların çoğu, web tarayıcısı üzerinden oynanan ücretsiz battle royale oyunlarıdır ve inanılmaz derecede heyecanlıdır. Bu türdeki en popüler serilerden bazıları şunlardır: Fortnite, Apex Legends ve Call of Duty. Hemen bir battle royale oyunu oynayarak daha fazlasını keşfedebilirsin!

En iyi Battle Royale Oyunları nelerdir?

  1. Süper Hareketli Bombalama
  2. Hungry Shark Arena
  3. Warscrap.io
  4. Kafa Futbolu
  5. Tankların Zamanı
  6. Yıkıcı Derbi
  7. Battle Royale: Jigsaw Puzzle