Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Battle Royale Oyunları

Battle Royale Oyunları hakkında

Battle royale oyunları kapışmaya hazır ol! Arkadaşlarına, dünyanın her yerinden diğer oyunculara veya bilgisayar tarafından yönlendirilen rakiplere karşı oynayabilirsin. Bu çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunlarında gelecekten gelen gladyatörlerden ortaçağ savaşçılarına kadar herkese meydan oku!

İşini görecek birkaç silaha ihtiyacın olacağını ise söylemeye bile gerek yok! Tamam, muhtemelen bir sürü silaha ve yanında bolca cephaneye ihtiyacın olacak. Rakiplerinin tam kafasına birkaç ok gönder veya bir bazukayla peşlerine düş! Bu hayatta kalma oyunlarında düşmanlarını çılgınca öldürmeye başladığında elinin altına birçok seçenek olacak!

Battle Royale Oyunları nedir?

Battle royale oyunları birkaç farklı türü kapsar. Aksiyon ve atış oyunlarının heyecanını io oyunları ve diğer birkaç oyun türüyle birleştirir. Her birinde nihai hedef hayatta kalmaktır. Kendini Antik Roma'daki bir kolezyumun ortasında, 2. Dünya Savaşı'nın ön cephelerinde veya gelecekteki bir savaş alanında bulabilirsin. 

Battle Royale Oyunları neden bu kadar popüler?

Battle royale oyunları 2000'lerde gerçekten popüler olmaya başladı. Bu oyunların çoğu, web tarayıcısı üzerinden oynanan ücretsiz battle royale oyunlarıdır ve inanılmaz derecede heyecanlıdır. Bu türdeki en popüler serilerden bazıları şunlardır: Fortnite, Apex Legends ve Call of Duty. Hemen bir battle royale oyunu oynayarak daha fazlasını keşfedebilirsin!

En iyi Battle Royale Oyunları nelerdir?

  1. Yıkıcı Derbi
  2. Hungry Shark Arena
  3. Zombs Royale.io
  4. Krunker.io
  5. Survived.io
  6. Kafa Futbolu
  7. Gerçek Bir Savaş: Bruh.io
  8. Warscrap.io
  9. Tankların Zamanı
  10. Fort Battleground Royale