Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Dice Push

Dice Push'ta kaç raunt kazanabileceksin? Bu eğlenceli ve eşsiz çevrimiçi oyunda rakibini yenmek için biraz şansa ihtiyacın olacak.

Bu gerilim dolu çöp adam oyununda küçük bir ordunun kontrolünü ele alacaksın. Ordunu kullanarak bariyeri rakibinin bölgesine ve hemen arkasındaki kenardan aşağı it. Zar atarak daha fazla çöp adam ekleyebilirsin. Ancak dikkatli ol! Rakibin de bariyeri senin bölgene itmek için kendi çöp adamlarını kullanmaya kararlı olacak.

Dice Push nasıl oynanır?

Dice Push'ta amaç, çöp adamları kullanarak bir bariyeri rakibinin bölgesine yıkmaktır. Zar atarak ilave çöp adam ekleyebilirsin. Örneğin zar attığında 6 gelirse altı tane eklenir.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile zar at.

Benzer Oyunlar

Kule savunma oyunlarından ve benzer oyunlardan gerçekten hoşlanıyorsan bundan sonra şu eğlenceli ve zorlu oyunları dene: 

  1. Stickman Archer 2
  2. Draw Attack
  3. Stack Rider

Dice Push'u Kim Geliştirdi?

Dice Push, Bestgames.com tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap