Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Tatlı Köpek Bulmaca Macerası 2

Tatlı Köpek: Bulmaca Macerası 2 yüzlerce bölümü olan keyifli bir 3lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Şekillerin yerlerini değiştir ve aynı nesnenin 3lü veya daha fazla sayıda kombinasyonunu oluştur. Her bölümde, ihtiyacın olan hazineleri toplaman için sınırlı sayıda hamle hakkın var.

Tatlı Köpek: Bulmaca Macerası 2 Nasıl Oynanır?

Köpek yastıklarını, oyuncak kemikleri ve pati izlerini, 3 veya daha fazla sayıda gruplamak için sırala. Başarılı kombinasyonlar tahtadan kaldırılır ve yeni şekillere yer açılır.

Bu bulmacaya dayalı köpek oyununda, bölüm hedefleri tahtanın sol kısmındaki panelde yer alır. Bu panelde kalan hamle sayını ve tahtadan kaldırman gereken şekilleri takip edebilirsin.

Her bölümü olabildiğince az hamleyle bitirmeye çalış. Hedefine ulaştıktan sonra elinde kalan hamlelerin bombalara dönüşür ve bunlar sana ekstra puan kazandırarak bölümü 3 yıldız skorla tamamlamana yardımcı olur.

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile oyna
  • Bir şekle tıklayıp onu yandaki kareye sürükle

Benzer Oyunlar

Eğer Softgames’in geliştirdiği bu oyundan keyif aldıysan, aşağıdaki listede ilk iki sıradaki oyun gibi aynı geliştirici tarafından yapılmış diğer oyunları da deneyebilirsin. Eğer köpeklerle ilgili başka oyunlar oynamak istersen, 3. veya 4. Sıradaki oyunlara bakabilirsin:

  1. Solitaire Çiftliği: Mevsimler
  2. Forest Match
  3. Dog Mahjong Classic
  4. Neşeli Köpek Bakımı

Tatlı Köpek: Bulmaca Macerası 2’yi Kim Geliştirdi?

Tatlı Köpek: Bulmaca Macerası 2’yi SoftGames geliştirdi.