Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Aqua Blocks

Aqua Blocks'ta denizin altında bir yolculuğa çık. Bu sıradan bulmaca oyununda bir grup şekli tahtadan ne kadar çabuk çıkarabilirsin?

Önce onlar için yer bulman gerekecek tabii ki! Bu eşleştirme oyununda tahtaya sığdırabildiğin kadarını sığdırmaya çalış. Şekillerin segmentleri tam satır oluşturduktan sonra kaybolur. Yerin azalmaya başlarsa yardımsever deniz adamına tıkla. Kendisi sihirli üç çatallı mızrağını kullanarak senin için bir kısmını yok eder.

Aqua Blocks nasıl oynanır?

Aqua Blocks, Tetris'e benzeyen sevimli bir bulmaca oyunudur. Tahtada şekiller için yer bul. Segmentler tam bir satır oluşturduğunda çıkarılır.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAYIP SÜRÜKLEYİP BIRAKARAK bir şekli tahtaya yerleştir.

Benzer Oyunlar

Bu gerçekten eğlenceli çevrimiçi oyunları da denemelisin.

  1. Block Champ
  2. Match Arena Multiplayer
  3. Fishing Online
  4. AquaPark.io

Aqua Blocks'u kim geliştirdi?

Aqua Blocks, Freak X Apps tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!