Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

SmileyWorld: Bubble Shooter

SmileyWorld: Bubble Shooter’da gezegenin en popular mekanlarından birisini ziyaret edin! Bu balon batlatma oyununda, balonların olabildiğince hızlı patlatmaya çalış.

Bu herkese be her yaşa hitap eden heyecan verici ve eğlenceli arcade oyununda, Paris’e ve dünyanın diğer şehirlerine doğru bir yolculuğa çıkacaksın. Olabildiğince çok balon patlatmaya çalışırken, Eyfel Kulesi ve Zafer Anıtı gibi simgesel ve turistik yapılara yakından bakabilirsin. Her bölümde ortadan kaldırman gereken onlarca balonun yanında, ulaşöaya çalışacağın hedefler de olacak.

Belli sayıda yonca toplamak ya da birkaç tane balığı kurtarman gerekebilir. Hiç kimse bunun kolay olacağını söylemedi! Neyse ki, kullanabileceğin bir sürü güçlendirici var. Mücevher kazanarak bunlarla Ekstra hayat ya da başka yararlı şeyler alabilirsin.

SmileyWorld: Bubble Shooter Nasıl Oynanır?

Bu aksiyon oyununda ihtişamlı Fransa başkentini ziyaret et. Her bölümde belli bir görevi yerine getirmeye çalışırken etrafa dağılmış ve patlatman gereken bir sürü balon olacak. Görevler evcil bir hayvanı kurtarmak ya da bir seri eşya toplamak gibi hdefler içerebilir. Aynı renkteki balonları en az 3lü halde gruplayarak patlat!

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile nişan al.
  • SOL FARE TUŞU ile balonları fırlat.

Benzer Oyunlar

Eğer online balon patlatma oyunlarından keyif alıyorsan, işte sana deneyebileceğin başka oyunlar!

  1. Microsoft Bubble
  2. Perili Balon Patlatma
  3. Zumba Mania
  4. Baloncuk Vurma: Şekerleme Çarkı

SmileyWorld: Bubble Shooter Kim Tarafından Geliştirilmiştir?

SmileyWorld: Bubble Shooter, Azerion tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.