Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Şeker Yağmuru 7

Şeker Yağmuru 7’de büyülü ve oldukça şekerli krallığa geri dön. Bu 3’lü eşleştirme oyununda bir sürü şekerleme eşleme vakti!

Şekerlemelerden bir tanesi, sana ilk bölümde rehberlik etmek için bekliyor. Oyuna başlamadan önce bu muhteşem bulmaca oyununda yapman gereken her şeyi sana anlatacak. Her bölümde hedefe ulaşmaya çalış. Yolculuğun boyunca birden çok yararlı güçlendiriciyi de toplamayı unutma. Bunlar sana oldukça yardımcı olacak!

Şeker Yağmuru 7 Nasıl Oynanır?

Şeker Yağmuru 7, bağımlılık yapıcı bir eşleştirme oyunudur. Ekrandan kaldırmak için aynı şekerleri 3’lü veya daha fazla sayıda grupla. Her bölümde tamamlanması gereken farklı bir hedef, ama sadece sınırlı sayıda hamlen var. Örneğin, bazı bölümlerde sadece 10 veya daha az hamle kullanarak onlarca kırmızı şeker yok etmen gerekebilir.

Oyun Kontrolleri

  • FARE – Sol tuş ile aynı olan şekerleri eşleştir.

Benzer Oyunlar

Eğer bu tip renkli bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsan, sıradaki dört oyuna da bakmalısın!

  1. Blok Şampiyonu
  2. Zumbar.io
  3. Yummy Tales
  4. Ormanda 3’lü Eşleme

Şeker Yağmuru 7’yi Kim Geliştirdi?

Şeker Yağmuru 7, Softgames tarafından geliştirilmiştir.