Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Foot Chinko

Foot Chinko'da takımını zafere taşı! Bu eğlenceli ve benzersiz futbol oyununda kupa vitrinini doldurmak için gerekli niteliklere sahip misin? 

Bu oyunda, Avrupa futbol turnuvasının tüm heyecanıyla pinball ve popüler Japon atari oyunu Pachinko'nun heyecanı bir araya geliyor. Sahada takımına katılıp topu tamponlardan sektir ve takım arkadaşlarına ulaştırmaya çalış.

Elindeki fırsatlar tükenmeden kaç gol atabileceksin? Olabildiğince çok güçlendirici kullanma konusunda dikkat etmelisin. Bu spor oyununda 90'dan fazla maç var!

Foot Chinko nasıl oynanır?

Bu capcanlı top oyununda kaç turnuva kazanacaksın? Her maçta puan kazanmak için sayılı fırsatın olacak. Gol atmaya çalışırken topu tam doğru anlarda takım arkadaşlarına pasla.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile topa vur.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen için birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha! 

  1. Women Football Penalty Champions
  2. Penalty Shooters 2
  3. Pocket League 3D
  4. Football Masters: Euro 2020

Foot Chinko'yu kim geliştirdi?

Foot Chinko, RavalMatic tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!