Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Word Search

Bir bulmacada kelimeleri aramak, beyin egzersizi yapmak için muhteşem bir yöntemdir. Word Search oyununda, gizlenmiş olan tüm kelimeleri bulabilecek misin? 

Bu, zorlayıcı bir çevrimiçi kelime oyunudur. Her bir günlük bulmacanın altındaki kelime listesine göz at. Rastgele yerleştirilmiş gibi görünen harfler topluluğunda, onları bulabilecek misin? Her gün farklı bir konu ele alınacak. Bulman gereken kelimeler farklı peynir, hayvan ve hatta şarap türleri olabilir! Etkileyici bir yüksek skor kazanabilecek misin, bakalım. 

Word Search Nasıl Oynanır? 

Bu bir günlük bulmaca oyunudur. Amacın, tamamen rastgele dizilmiş gibi görünen bir tablo içinde, gizlenmiş kelimeleri bulmaktır. Kelime bulmacalarının her birinin içinde, bir yerlerde olanları bulabilecek misin? Her gün yeni bir tanesi eklenir!

Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK harfleri kelimelere dönüştür. 
  • SOL TIKLAMA ile onları seç.

Benzer Oyunlar 

Konsantrasyon oyunları eğlenceli olduğu kadar eğiticidir de. Şu zorlayıcı oyunları da oynamak isteyebilirsin: 

  1. Word Wipe
  2. Word Search Ultimate
  3. Words Jungle
  4. Hangman
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!