Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Şirinler: Yemek Pişirme

Şirinler: Yemek Pişirme, Şirinler Kasabası’ndaki büyük yemek festivali için yiyecekler hazırlayacağın bir zaman yönetimi oyunudur. Aşçı Şirin’e, bu yaz festivali için birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ve içecekler hazırlamasında yardımcı ol.

Şirinler: Yemek Pişirme Nasıl Oynanır?

Şirinler, ormanda yaşayan ufak yaratıklardır. Her birinin ayrı bir yeteneği var ve Aşçı Şirin’in yeteneği muhteşem ve ağız sulandıran yemekler hazırlamak. Yemek standında karnı acıkan Şirinler için Aşçı’ya yeni tarifler geliştirip yemekler hazırlaması için yardımcı olur musun?

Bu yemek oyununda hızlıca çalışıp olabildiğince çok siparişi yetiştirmelisin. Doğru içecekleri seçtiğinden, keklerin üstüne doğru sosları eklediğinden ve turtalarla sandviçleri o muhteşem seviyeye gelene kadar pişirdiğinden emin ol. Tamamlanan her sipariş için şirin-böğürtlenlerini ve bonus küp şekerleri topla ve yukarıda listelenen hedeflere ulaştığından emin ol.

Kazandığın şirin-böğürtlenleri ve şeker küplerini, yemek standına Becerikli Şirin’in atölyesinden geliştirmeler almak için kullanabilirsin. Seviye atlayarak yeni malzemeler, aletler ve tarifler öğrenebilirsin. Diğer Şirinler de yanına uğrayıp sana işe yarar ipuçları verip yardımcı olabilirler.

Dikkatli ol çünkü yaşlı ve huysuz büyücü Gargamel Şirinlerin eğlencesini mahvetmek istiyor. Yaşlı büyücü, festivalin neşesini kaçırmak için, Şirinlerin iştahını kaçıracak kokulu bir duman gibi sihirli büyüler ve numaralar yapmaya çalışacak. Şirin Baba’nın sihirli iksirlerini kullanarak Gargamel’in çabalarını boşa çıkartabilirsin.

Oyun Kontrolleri

Oynamak için FARE’yi kullan. Oyun içindeki eğitim, Şirine’nin yardımıyla sana ilk bölümlerde rehberlik edecek.

Benzer Oyunlar

Eğer bu gizemli mavi orman sakinlerini seviyorsan ve bu oyundan keyif aldıysan, neden diğer Şirinler oyunlarımıza gözatmıyorsun? Daha fazla şirin macera için Şirinler: Kaykay Koşusu, Şirinler: Köy Temizliği ve Şirinler: Okyanus Temizliği oyunlarını denemeyi unutma!

Şirinler: Yemek Pişirme’yi Kim Geliştirdi?

Şirinler: Yemek Pişirme’yi Azerion geliştirdi.