Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Solitaire Mahjong Classic

Solitaire Mahjong Classic’de ustalaşabilecek misin? Klasik oyunun bu eğlenceli online versiyonunda taşları olabildiğince hızlı bir şekilde birbirine eşle.

Her bölümde taşlara dikkatlice bak. Bu mahjong oyununda elinde çok fazla zaman yok. Zamanın bitmeden her taşı birbiriyle eşleyip ekrandan kaldırabilecek misin?

Bir sürü puan da kazanabilirsin. Üzerinde rüzgar sembolü olan tüm taşları toplamak sana 20 puan kazandırır. 4 mevsim taşları ise çok daha değerli! Eğer bir sonoraki hamleni bulmakta zorlanırsan ipucu düğmesine basarak yardım alabilirsin.

Solitaire Mahjong Classic Nasıl Oynanır?

Solitaire Mahjong Classic, popüler masa ve kart oyununun online versiyonudur. Aynı sembollere sahip taşları birbirleriyle eşleştirerek ekrandan kaldırmalısın. Her bölümdeki amacın, zamanın bitmeden tüm taşları birbiriyle eşleştirerek ortadan kaldırmak.

Oyun Kontrolleri

  • FARE – Sol tuş ile taşları seçip ortadan kaldır.

Benzer Oyunlar

Deneyebileceğin başka harika oyunlar aşağıda!

  1. Skydom
  2. Cookie Crush 4
  3. Heroes of Match 3
  4. Baloncuk Vurma Pro

Solitaire Mahjong Classic’i Kim Geliştirdi?

Solitaire Mahjong Classic, Softgames tarafından geliştirilmiştir.