Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Slope

Bu 3B koşu oyununda fütüristik bir metropolde kıvrılarak ilerleyen yola topunu gönderdikten sonra ne kadar uzağa gidebilecek? Slope oyununda yuvarlanma zamanı!

Bu 3B oyunda topun hem kısa hem uzun yamaçları aşarak ilerleyecek. Kenarlardan dipsiz bir uçuruma yuvarlanmasını önlemeye çalışırken retro grafiklerin tadını çıkar.

Ayrıca yol boyunca toplanacak bir sürü mücevher ve hatta bölüm aralarında satın alabileceğin daha havalı toplar da var. Bu beceri oyununda bir plaj topu veya basketbol topu, hız arttırıcılar, rampalar ve daha birçok özelliğe sahip zorlu pistlerde yuvarlanmaya başladığında neler olacağını gör!

Slope Nasıl Oynanır?

Slope, popüler bir 3B oyundur. Topunu her heyecan dolu bölümün sonuna kadar götürmeyi başarabilecek misin? Bu devasa uçurumlarda yaptığın her yolculukta tonlarca mücevher toplamayı ihmal etme. Bunları başka toplar satın almak için kullanabilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • SOL OK TUŞU ile sola yuvarlan.
  • SAĞ OK TUŞU ile sağa yuvarlan.

Benzer Oyunlar

Hızlı tempolu koşu oyunlarını ve top oyunlarını seviyor musun? O halde şu dört muhteşem oyuna göz at:

  1. Bull Run 3D
  2. Relic Runway
  3. Color Tunnel
  4. Rolling Sky
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!