Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Rich Huat

Huat çok ünlü ve zengin bir şef olmak istiyor. Rich Huat oyununda denizaltısına adım atarak harika bir su yolculuğuna başla.

Kıyıya çıkıp suşi restoranında servis edebileceği son derece lezzetli balıklar ve diğer deniz canlılarını arıyor. Bu 3'lü eşleştirme oyununda yakaladıklarını en az üçlü gruplara koymasına yardımcı ol. Onlardan çok fazla topladığı takdirde müşterilerini gerçekten etkileyebilir ve çok fazla para kazanabilir!

Daha fazla muhteşem bulmaca oyunları mı arıyorsun? Öyleyse Bear Boom, Back to Candyland 5: Choco Mountain ve Tiles oyunlarını denemelisin.

Rich Huat Nasıl Oynanır?

Rich Huat, bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Hırslı şef Huat'a katılarak suşi restoranında sunabileceği lezzetli balık, kalamar ve diğer su canlılarını aramaya çalış. Aynı olanları tahtadan çıkarmak için üç veya daha fazla gruplar halinde birleştir.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK aynı olan hayvanları ara.
  • SOL TIKLAMA ile hareket ettir ve onları üçlü gruplara dönüştür.

Rich Huat'ı Kim Geliştirdi?

Rich Huat, SUCCESS Corporation tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!