Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Prenses Geleceğe Yolculuk

The Princess Sent to Future geçmiş bir çağdan gelen prensesin tarzını günümüze uygun hale getirmesine yardımcı olabileceğin bir giydirme oyunudur.

Bu güzellik oyununda, bir Orta Çağ prensesi kaleyi keşfederken gizemli bir zaman makinesi bulur. Daha yakından bakmak için içine girer ve bir anda kendini 2017 yılında,… bir okul dolabından çıkarken bulur? Zavallı prenses kendini çok tuhaf hissetmektedir ve okuldaki diğer kızlar onun modası geçmiş tarzıyla hemen alay etmeye başlar… 

Şimdi baştan yaratma zamanı! Prensesin antika mücevherlerinden ve eski moda elbisesinden kurtulmasına yardımcı ol. Bugünün moda trendleri, renkli makyaj ve parlak renkli saç boyasıyla denemeler yap. Ağlamaklı olan prenses ilk başta şüphe duyabilir ama ona modaya uygun şekilde baştan yaratmanın sonuçlarını gösterdiğinde çok etkilenecek.

Oyun Kontrolleri

•        SOL TIKLAMA ile prensesin aksesuar ve giysilerini seç ve taşı.

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan şu giydirme oyunlarına da mutlaka bir göz at:

  1. My Manga Avatar 
  2. Princess Beauty Salon
  3. Back to School: Fashionistas

The Princess Sent to Future'ı kim geliştirdi?

The Princess Sent to Future, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap