Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Para Ülkesi

Para Ülkesi’nde yerlere paralar saçılı bölümlerde yolunu bulmaya çalış. Bu simulasyon oyunundaki hedefin tüm nakit paranı kullanarak başarılı bir ekonomi oluşturmak.

Neredeyse tamamen terkedilmiş bu mahlleye hoş geldin. Bir kaç tane kapalı atıştırmalık dükkanı dışında burada bir hareket yok – tek bir şey dışında! Etrafta para tomarları beliriyor!

Bu eğlenceli ve sıradışı yönetim oyununda paraları toplayıp mahalleyi tekrar geliştir. Yeni mekanlar açıp yeni sokaklara ulaşmalısın. Ayrıca yeni görevinde sana çok yardımı dokunacak bir kaç tane iyileştirme de var. Bu terk edilmiş mahalleyi dünyadaki en havalı yere çevirebilir misin?

Para Ülkesi Nasıl Oynanır?

Para Ülkesi’nde yerdeki paraları toplayıp onlarla yeni işler kur. Bu zorlayıcı bir beceri oyunudur. Görevin, eğer kabul edersen, terk edilmiş bir mahalleyi zamanla herkesin diline düşecek derecede havalı bir yere dönüştürmek!

Oyun Kontrolleri

FARE ile paraları topla ve yeni dükkanlar aç.

Benzer Oyunlar

İşte deneyebileceğin başka eğlenceli online oyunlar:

  1. Noob Torch Flip 2D
  2. Kara Tren Macerası
  3. Penguin Diner
  4. Hepsini Yala

Para Ülkesi’ni Kim Geliştirdi?

Para Ülkesi, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.