Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Koş Sosis Koş!

Koş Sosis Koş!'da yarışmaya hazırlan! Bu komik çevrimiçi oyunda birkaç tane fazlasıyla tehlikeli mutfağa girmek üzeresin.

Kabul edersen görevin sosisin ezilmesini, kavrulmasını ve binlerce parçaya kesilmesini engellemek. Bu yarış oyununda kasap bıçaklarından kaynar suyla dolu lavabolara kadar sosisinin her şeyden kaçmasına yardım et. Ayrıca yol boyunca kazanabileceğin çok sayıda havalı kıyafet ve başarımlar da seni bekliyor. Daha da zorlu bir mücadele istiyorsan heyecan verici bir yarışta üç farklı sosisi geçerek yarışı kazanmaya çalış.

Koş Sosis Koş! nasıl oynanır?

Bu tamamen çılgın aksiyon oyununda her biri tehlikeli nesnelerle dolu mutfaklarda heyecan dolu yarışlarda bir veya daha fazla sosise katıl. Bu gergin yolculukların her birinde sona ulaşmaya çalışırken onları güvende tutabilecek misin?

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile sosisinin eğilmesini veya çeşitli tehlikeli nesnelerden kaçmasını sağla.

Benzer Oyunlar

Bunun gibi komik çevrimiçi oyunlardan hoşlanıyorsan şu oyunlara da göz at! 

  1. Funny Food Duel
  2. Hungry Shark Arena
  3. Superhero League Online
  4. Super Buddy Kick

Koş Sosis Koş!'u kim geliştirdi?

Koş Sosis Koş!, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!