Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Kelimeleri Bul

Kelimeleri Bul'da rastgele harflerin bulunduğu karman çorman bir harf kalabalığına kendini kaptır. Bu kelime oyununda gizli olan her kelimeyi bulabilir misin?

Bu kelime oyununun her seviyesinde harflerle dolu bir çeşit kare bulmacayla karşılaşacaksın. Bulmacadaki tüm kelimeleri bulabilecek misin? Harfler çapraz, yatay ve hatta tersine bile yazılabilir. Her seviyede ayrı bir konu da var. Salatada kullanılan malzemeleri veya Harry Potter serisinde Hogwarts'ta göreceğin şeyleri bulman gerekebilir.

Kelimeleri Bul nasıl oynanır?

Kelimeleri Bul, zorlayıcı bir gizli kelimeli bulmaca oyunudur. Ekranın en üstünde verilen ipuçlarına bakarak harflerin rastgele dağıtıldığı karelerde kelimeleri bulmaya çalış. Her ipucu bulman gereken her kelimedeki harf sayısını gösterir. Tüm kelimeleri bulduktan sonra bir sonraki seviyeye geçebilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK tahtadaki kelimeleri bul.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra oynayabileceğin birkaç harika çevrimiçi oyun daha.

  1. Kitty Scramble
  2. Circus Words
  3. Crocword: Crossword Puzzle Game
  4. Word Cookie

Kelimeleri Bul'u kim geliştirdi?

Kelimeleri Bul, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap