Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

HayaletSavaşları.io

HayaletSavaşları.io’da mezarın ötesinden çarpışmaya katıl! Bu çok oyunculu oyundaki hayaletleri rakiplerini alt etmeye hazırlanıyor!

Bu akşam dövüş var! Kendini büyük bir dövüş arenasına dönüştürülmüş mezarlıkta bulan hayalet ile takım ol. Bu eğlenceli, zorlayıcı ve ürkütücü .io oyununda, olabildiğince çok ruh küresi yemek zorunda! Enerjisini çekmeye kararlı bir çok cimri hayalete karşı kuvvetlenip karşı koyması ancak bu şekilde mümkün.

Neyseki, mezarlıkta etrafa yayılmış bir sürü işe yarayacak eşya var. Hayaletin tempoya ayak uydurmasına yardımcı olacak büyülü botu ya da ona koruma sağlayacak kalkanı topla. Aynı zamanlar onlarca ruh küresi toplamasına yardımcı olacak mıknatısları da bulabilirsin. Cesur hayaletin yenilip öbür dünyaya dünyaya dönmeden önce ne kadar uzun dayanabileceksin?

HayaletSavaşları.io Nasıl Oynanır?

Bu çok oyunculu aksiyon oyununda elinden geldiğince süzülmeye devam et. Diğer oyuncular tarafından control edilen hayaletlerden uzak durarak, hayaletinin olabildiğince çok ruh küresi toplamasına yardım et. Rakiplerinin kürelerini onlardan daha fazla küreye sahipsen çalabilirsin, ama dikkatli ol! Seninkinden daha güçlü hayaletler senin kürelerini elinden hızlıca çalabilir. Elinde hiç küre kalmazsa oyunu kaybedersin.

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile hayaletini hareket ettir.

Benzer Oyunlar

Diğer mücadele oyunlarına da göz at!

  1. Bay Süper Silah
  2. Amogus.io
  3. Worms.io
  4. Catac.io

HayaletSavaşları.io’yu Kim Geliştirdi?

HayaletSavaşları.io, Origaming tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.